ÜLKEM İÇİN ÇALIŞIYORUM

Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.336416.4019
Euro17.514717.5849
Hava Durumu

Broşür Dagıtım


Broşür Dağıtımında Öncelikle, dağıtımı yapılacak bölgenin harita üzerinde cadde, sokak, mahalle apartman sayıları çıkartılarak kaç adet ilan dağıtımı yapılacağı ortalama olarak belirlenir.

 Apartman dağıtımı posta kutusuna, kapı demir parmaklıklara ve kapı altından konularak yapılan dağıtım şeklidir. dağıtımlarda kaç adet ilan bırakılacağı zil sayısı baz alınarak belirlenmektedir, dağıtım sonunda ilan dağıtımı yapılan yerler görsel ve yazılı olarak ayrıntılı şekilde bilgi verilir. 

- İş alımı yapan personelimiz, broşürlerinizi ilgili şubemize teslim eder. Ve, Teslim Alma Belgesindeki bilgiler doğrultusunda dağıtım süreci başlar.

- Broşürlerin dağıtım şekline göre ekip şeflerimizin kontrolünde ve yönlendirmeleri ile dağıtım yapılır.

- Dağıtım başladığı andan itibaren, kuryeler (apartman adı ile no'su, sokak/cadde adları, işyeri ise işyerleri ismi ve tel no'ları, araç dağıtımları ise plaka no'ları vb gibi bilgileri kayıt altına alır. 

- Hiyerarşik yapıda olan personel doğrudan birbine bağlı olarak çalışmakta ve her çalışan bir altındakini kontrol etmek ve denetlemekle yükümlüdür.

- Günlük dağıtımların bitmesiyle birlikte, yukarıda saydığımız bilgilerin yer aldığı raporlar günlük çıkarılır ve tarafınıza mail aracılığıyla iletilir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret2668002
Takvim
Saat